Jean Darcel

 

Zabiegi pielęgnacyjne na ciało

"W zadbanym ciele zdrowy duch"
W myśl tej filozofii dbając o zdrowie i wygląd stosujemy dobrze zbilansowaną dietę i ćwiczenia fizyczne. Nie możemy zapomnieć o odpowiedniej, dobrze dobranej pielęgnacji ciała. Już od czasów starożytnych kobiety dbały o to, aby ich ciało cieszyło oczy jedwabistą skórą.

Współczesne kobiety niestety nie zawsze mają czas na regularną pielęgnację ciała.
W odpowiedzi na problem, wachlarz usług obejmujący pielęgnację ciała zapewni kompleksową pielęgnację ciała jak również relaks oraz wyciszenie po ciężkiej pracy.)

Pielęgnacja ciała jest bardzo ważna, co więcej jej znaczenie ciągle rośnie, bowiem kobiety coraz bardziej chcą być postrzegane poprzez piękno swojego ciała. Dużą uwagę przykłada się do zdrowej, dobrze zbilansowanej diety i ćwiczeń, których głównym zadaniem jest poprawa kondycji fizycznej. Moda i przyjemność z eksponowania doskonale wyglądających części ciała również odgrywa niebagatelną rolę.

Obecnie kosmetyki do oczyszczania i pielęgnacji skóry są na co dzień w powszechnym użyciu. Dlatego ważną rzeczą jest, aby kosmetyczka potrafiła dobrać odpowiedni zabieg do konkretnego rodzaju skóry. A to oznacza, że powinna:

 • potrafić odpowiedzieć wyczerpująco na pytania dotyczące pielęgnacji ciała
 • potrafić efektywnie zająć się problemowym miejscem na skórze
 • zaproponować odpowiedni dla konkretnego przypadku tok postępowania

  Gama produktów, których używamy do tego zabiegu zawierają:
 • aktywną pielęgnację podstawową, dla codziennej relaksującej i wzbogacającej skórę pielęgnacji
 • wysoce efektywną pielęgnację specjalistyczną, dla specjalistycznej terapii kosmetycznej, w tym walki z cellulitem

  Depilacja woskiem (wszystkie metody)
  Depilacja polega na nakładaniu na skórę ciepłego półpłynnego lub płynnego wosku, który odrywa się szybkim ruchem w stronę przeciwną do kierunku wzrostu włosów. Warunkiem skuteczności tej metody jest odpowiednia długość włosów - powinny mieć minimum 0,5 mm długości. Ten rodzaj depilacji pozwala na wyrwanie włosa wraz z cebulką, po zabiegu włosy odrastają wolniej i są słabsze. W przypadku skóry wrażliwej, z problemami naczynkowymi poleca się wosk kosmetyczny na zimno lub pastę cukrową. Niewątpliwą wadą tego zabiegu jest jego bolesność, nieumiejętnie przeprowadzona depilacja może również prowadzić do zapalenia mieszków włosowych.

  - twarzy
  - całego ciała

  Masaż
  - kamieniami
  - stemplami
  - owocami Baobabu
  - Lomi Lomi
  - leczniczy
  - anty celulitowy
  - nastawianie kręgosłupa